wszyscy

2 ASB TAX – firma doradcza działająca na trzech dynamicznie rozwijających się rynkach Europy Środkowej i Wschodniej: Czechach, Polsce i na Słowacji. Firma świadczy usługi outsourcingu w obszarach księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz zarządzania spółkami. Od ponad 10 lat pomaga inwestorom zakładać i prowadzić swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej. Oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw począwszy od najwcześniejszych etapów działalności aż do ekspansji na dużą skalę.
2 Animex – niekwestionowany lider na rynku mięsa w Polsce, z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem. Od lat Animex jest największym eksporterem mięsa w Polsce.
1 Agencja Rozwoju Innowacji S.A. – świadczy usługi doradczo-finansowe związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. ARI S.A. specjalizuje się w komercjalizacji wiedzy oraz usługach doradztwa gospodarczego.
3 Artefakt – jeden z liderów marketingu internetowego w wyszukiwarkach (SEO i SEM), obsługujący ponad 300 klientów z Polski i za granicy.
29 Ban.pl – sieć reklamowa premium grupująca wybrane serwisy internetowe liderów branżowych, Grupy Money.pl, LinkedIn, Agory, Motorpresse oraz C.H. Beck.
29 Salon Beauty Centre – salon kosmetyczny oferujący zabiegi, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
5 Blog.pl – jeden z najstarszych i najpopularniejszych systemów blogowych w Polsce, pozwalający nie tylko na prowadzenie internetowego dziennika, ale również otwarte dyskusje pomiędzy użytkownikami.
30 BRITISH LANGUAGE CENTRE – autoryzowane Międzynarodowe Centrum Egzaminacyjne oraz nowoczesna szkoła języka angielskieg, oferująca bardzo szeroki zakres usług z dziedziny szkoleń językowych.
31 Budneo.pl – branżowa porównywarka cen materiałów budowlanych.
31 Breck – klocki hamulcowe do samochodów osobowych.
4 CSR drogą do innowacji – projekt, którego celem jest rozwój koncepcji społecznej odpowiedzialności, realizowany przez Agencję Rozwoju Innowacji w partnerstwie z Dolnośląskim Związkiem Pracodawców, Powiatem Legnickim i partnerem ponadnarodowym – firmą GoodBrand z Wielkiej Brytanii, projekt „CSR drogą do Innowacji” kreuje ten trend w Polsce.
4 Danone – francuski koncern spożywyczy, jeden z globalnych liderów. W Polsce obecny od 1990 roku.
32 Decommerce.pl – portal specjalizujący się w dostarczaniu wiedzy i informacji na temat handlu internetowego. Jego redaktorzy zajmują się też prowadzeniem szkoleń z zakresu e-commerce.
33 Decorneo.pl – branżowa porównywarka cen materiałów dekoratorskich i akcesoriów.
33 Delfin – marka, w której skład wchodzą artykuły sanitarne, takie jak podgrzewacze wody, zestawy podtynkowe, grzejniki łazienkowe, baterie i inne.
33 Diversity index – projekt, który ma na celu promocję różnorodności w biznesie.
34 Dolnośląski Ośrodek Transferu Wiedzy i Technologii – został utworzony w ramach projektu “Stawiam na Innowacje! Skuteczny transfer wiedzy i technologii z uczelni do przedsiębiorstw”. Projekt inicjuje, a także wzmacnia współpracę pomiędzy naukowcami i przedsiębiorcami z Dolnego Śląska.
35 E-sklep SBS – sklep internetowy grupy SBS, oferujący online artykuły sanitarne, instalacyjne i grzewcze.
35 Eduinvest – firma szkoleniowa zajmująca się edukacją dla biznesu, a także organizacją spotkań biznesowych, negocjacyjnych oraz prezentacji handlowych.
36 Elneo.pl – branżowa porównywarka cen materiałów elektrycznych.
6 Elefanta.pl – pierwszy polski serwis społecznie rekomendujący ulubione strony internautów. Serwis odwiedza średnio 350 tys. internautów miesięcznie.
6 Eduself – to unikatowa platforma z profesjonalnymi szkoleniami biznesowymi i zawodowymi dla osób, którym zależy na rozwoju kompetencji oraz podnoszeniu własnych kwalifikacji. Jako jedyna na rynku tworzy szkolenia w sposób wykorzystujący metody ułatwiające zapamiętywanie i zwiększające efektywność uczenia się.
37 Finansjera – firma consultingowa, które zajmuje się doradztwem finansowym, obsługą transakcji na rynku kapitałowym, a także łączy inwestorów z innowacyjnymi projektami.
7 Finansowo.pl – serwis pożyczek społecznościowych pozwalających na udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi bez pośrednictwa banków.
7 Foodpanda.pl – międzynarodowa platforma internetowa umożliwiająca zamawianie jedzenia przez internet.
8 Fotka.pl – najbardziej dochodowy polski portal społecznościowy, II pod względem popularności serwis społecznościowy w Polsce (ponad 6 milionów zarejestrowanych użytkowników). Fotka.pl jest częścią Grupy Fotka.pl, w skład której wchodzą także serwisy: media2.pl, swistak.pl, emuzyka.pl, limetka.pl.
47 Insteo.pl – branżowa porównywarka cen materiałów instalacyjnych oraz sanitarnych.
47 Gmina dobrej marki – projekt, którego celem jest stworzenie strategii lokalnych jednostek samorządu terytorialnego, ze szczególnym uwzględnieniem budowania marek lokalnych w obszarze sportu, turystyki i kultury, dla 10 gmin z obszaru Dolnego Śląska.
golden GoldenLine.pl – największy serwis rekrutacyjny w Polsce. Umożliwia rekruterom dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów – bazy 1,7 mln profili zawodowych specjalistów oraz kierowników niższego i wyższego szczebla.
9 Grupa ITI – jest czołową polską grupą działającą w zakresie mediów i rozrywki. Rozpoczęła swoją działalność w 1984r., jako jedna z pierwszych prywatnych firm w Polsce. Od momentu powstania, Grupa ITI zdołała wprowadzić na rynek i z powodzeniem rozwinąć kilka znaczących i nowatorskich marek takich jak TVN, TVN24, Multikino czy Onet.pl.
47 HQ Cross Border Services – niezależny dostawca kompleksowych usług biznesowych i doradczych dla firm i osób prywatnych. Firma stanowi pierwszy punkt kontaktowy dla właścicieli firm z międzynarodowymi interesariuszami.
47 Innowacyjna strategia HR – projekt, którego celem jest wsparcie i kompleksowe doradztwo w zakresie tworzenia nowoczesnej strategii Zarządzania Różnorodnością- w mikro, małych i średnich firmach z terenów województwa dolnośląskiego.
47 Innowacyjny transfer – inicjatywa zmierzająca do podniesienia konkurencyjności regionu przez nawiązanie bezpośredniej współpracy naukowców z przedsiębiorstwami na Dolnym Śląsku.
10 IT Kontrakt – lider outsourcingu kadr IT w Polsce. Firma dostarcza specjalistów IT do największych projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki. It Kontrakt jest partnerem biznesowym największych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych, informatycznych i publicznych w naszym kraju.
10 Keller – marka grupy SBS, w której skład wchodzą artykuły instalacyjne, takie jak systemy ogrzewania, kotły, pompy, sterowniki, akcesoria instalacyjne i inne.
48 Klaster Nutribiomed – platforma, dzięki której świat nauki i biznesu może współpracować w obszarze biotechnologii. W wyniku tego powstają innowacyjne produkty spożywcze, suplementy diety i wiele innych.
48 Komercjalizacja innowacji – cykl szkoleń, które zostały przygotowane z myślą o osobach, które mają duże doświadczenie zawodowe, na co dzień zajmują się wprowadzaniem innowacji i nawiązywaniem współpracy na linii nauka-biznes.
48 Lumag – lider polskiego rynku, specjalizujący się w produkcji okładziny i klocków hamulcowych do samochodów ciężarowych. Blisko 90% produkcji firmy eksportowane jest do Unii Europejskiej, oraz Europy Wschodniej.
11 Money Bookers – system szybkich i bezpiecznych płatności w internecie, który jest doskonałą alternatywą dla metod tradycyjnych, takich jak przelewy internetowe czy płatności przy odbiorze.
12 Nanopanel- marka grupy SBS, w której skład wchodzą grzejniki zbudowane w oparciu o innowacyjną nanotechnologię.
12 Nantes- producent i dystrybutor unikatowych na europejskim rynku kosmetyków, opartych na rewolucyjnej nanotechnologii. W swoich laboratoriach prowadzi doświadczenia nad modelowaniem i zmianą struktury cząsteczek wody. NANO laboratoria Nantes zostały nagrodzone złotym medalem podczas 58. Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik “Brussels INNOVA 2009″.
13 Grupa Onet.pl – nr 1 w polskim internecie, z miesięczną liczbą użytkowników przekraczającą 10 milinów oraz przychodami rocznymi na poziomie 180 milionów złotych. W ramach grupy Onet.pl działa ponad 250 serwisów i wortali tematycznych.Onet.eu – wersja strony głównej Onet.pl przygotowywana specjalnie dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii.Onet.lajt – mobilny serwis Grupy Onet specjalny przystosowany do wyświetlania na telefonach komórkowych i tabletach.
14 mGenerator.pl – innowacyjna platforma do tworzenia mobilnych stron, aplikacji i sklepów.
14 Millennium Bank – jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną.
16 Kancelaria podatkowa Ożóg i Wspólnicy – jedna z trzech największych polskich kancelarii podatkowych, której założycielką i partnerem zarządzającym jest dr Irena Ożóg – była wiceminister finansów w latach 2001-03.
15 PKO Bank Polski – PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się największym pod względem aktywów bankiem Europy Środkowo-Wschodniej.
15 Podaruj dzieciom słońce – pierwszy, a zarazem jeden z największych w Polsce programów marketingu społecznie zaangażowanego, organizowany co roku (począwszy od 1998 r.) wspólnie przez firmę P&G i Telewizję Polsat.
17 Procter&Gamble – jest jednym z największych przedsiębiorstw na świecie. Sprzedaje 40 kategorii produktów w ponad 180 krajach świata, posiada 60 fabryk na całym świecie oraz zatrudnia blisko 180 000 pracowników. Firma posiada 23 marki, których wartość rocznej sprzedaży (każdej z osobna, nie łączna), przekracza miliard dolarów.
18 Rzetelny Regulamin – kancelaria specjalizująca się w kompleksowym przygotowaniu regulaminów dla sklepów oraz serwisów internetowych. W ofercie znajduje się również monitoring, który zapewnia ich zgodność z obowiązującym prawem, a nawet z regulacjami, które zostaną wprowadzone już po przygotowaniu takiego dokumentu. Firma bierze na siebie pełną odpowiedzialność za zgodność z prawem przygotowanych dokumentów.
18 Salon&Spa Nantes – kompleks kosmetyczny, posiadający gabinety ukierunkowane na pielęgnację twarzy oraz ciała, gabinet manicure i pedicure, saunę na podczerwień oraz salon fryzjerski. Działa w oparciu o opracowane przez firmę Nantes nanotechnologie.
18 Grupa SBS – jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych, instalacyjnych i sieci zewnętrznych. Zrzesza ponad 90 hurtowni, dysponując ponad 170 punktami handlowymi w kraju. Współpracuje z ponad 180 dostawcami, wśród których są największe firmy branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do Grupy SBS: KELLER, DELFIN i NANOPANEL.
18 Smava – spółka należąca do lidera rynku finansów alternatywnych online w Europie – smava.de – oferującego możliwość bezpiecznego zawierania umów pożyczkowych i inwestycyjnych pomiędzy internautami, bez pośrednictwa banków.
18 Sociomantic – globalna platforma DSP, dostarczająca technologię RTB w czasie rzeczywistym dla reklamodawców eCommerce na całym świecie.
51 Spaceone – firma outsourcingowa skutecznie wspierająca firmy w zakresie: obsługi informatycznej, tworzenia oprogramowania dedykowanego oraz integracji systemów.
51 Startup School – fundacja pomagająca przedsiębiorcom stworzyć ich własne biznesy internetowe. Do tej pory w warsztatach organizowanych przez fundację wzięło udział 80 osób, z którymi zrealizowanych zostało 40 projektów. Projekt prowadzony jest przez Rafała Agnieszczaka.
51 Strategia innowacji – nowoczesny projekt doradczy, mający na celu wypracowanie planu działań dla firm, chcących zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku.
19 Spinacz.pl – serwis mikroblogowy. Umożliwia publikowanie krótkich wiadomości w czasie rzeczywistym.
20 Spy Shop – to najpopularniejszy w polskim internecie sklep, a także sieć sklepów detektywistycznych działającą na rynku od 2007 roku. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnej obsługi technicznej. Przeszkoleni pracownicy zapewniają fachowe i indywidualne podejście do potrzeb odbiorców. Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego takiego jak: podsłuchy, keyloggery, dyktafony, minikamery, monitoring GPS, wykrywacze kamer i podsłuchów, zagłuszacze, urządzenia do dyskretnej komunikacji oraz alkomaty.
20 Społeczności.pl – pierwsza w Polsce społecznościowa sieć reklamowa. Obecnie skupia 25 wiodących serwisów społecznościowych.
52 Staufen Polska – firma specjalizująca się w optymalizacji procesów przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.
53 Sympatia.pl – jeden z najpopularniejszych serwisów łączących singli w pary. Istniejący od 2002 roku portal randkowy, jest też miejscem, w którym zawiązują się trwałe znajomości i przyjaźnie.
21 Świstak.pl – drugi pod względem liczby aktywnych aukcji serwis w Polsce. Świstak.pl jest jedynym z liczących się serwisów aukcyjnych nie pobierającym żadnych opłat i prowizji od użytkowników.
22 Tabak Polska – istniejąca od 2001 roku sieć, dynamicznie rozwijających się, salonów prasowych.
23 Tele Opieka – jedna z pierwszych firm na polskim rynku oferująca usługę telefonicznego systemu opieki domowej i mobilnej.
54 Top Solutions – jeden z liderów rynku SEO w Polsce.
travel Travelplanet – to największy w Polsce portal pośredniczący w sprzedaży wycieczek. W skład grupy Travelplanet.pl S.A. wchodzą portale Travelplanet.pl, Aero.pl, Hotele24.pl i Zingtravel.pl.
24 Uczymy24.pl – jeden z pierwszych serwisów w Polsce, poświęconych nauce na żywo przez internet. Dzięki Uczymy24.pl przyswajanie wiedzy odbywa się w łatwy i przyjemny sposób z praktycznie każdego miejsca w kraju.
55 Vizir – jedna z bardziej znanych marek proszków do prania, należąca do koncernu P&G.
55 Wklejki.pl – innowacyjny serwis społecznościowy, który pozwala zobaczyć ciekawe, zabawne i inspirujące treści z sieci. Można znaleźć w nim najlepsze linki, obrazki, filmiki oraz teksty, które można zbierać i organizować w łatwe do przeglądania kolekcje.
25 Wrocławski Park Technologiczny – instytucji otoczenia biznesowego oraz jeden z liderów animacji innowacyjnych projektów technologicznych w kraju, m.in. lider Klastra Nutribiomed skupiającego ponad 30 podmiotów: firm, instytucji oraz uczelni. Celem WPT jest kreowanie warunków dla wykorzystania naukowego i przemysłowego potencjału regionu oraz stymulacja rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii.
26 zanox.com – lider i prekursor marketingu internetowego w modelu “Płać za sukces”. zanox działa w ponad 200 krajach, na 4 kontynentach, współpracując z ponad milionem partnerów, obsługuje ponad 2 tysiące renomowanych klientów. Firma z centralę w Niemczech dysponuje mięzynarodową siecią 14 biur, m.in. w: USA, Holandii, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Chinach, a ostatnio także w Polsce. Od 2007 roku zanox jest częścią wydawnictwa Axel Springer i PubliGroupe.
27 zumi.pl – pierwszy w Polsce lokalizator internetowy należący do Grupy Onet.pl. Oprócz standardowego internetowego serwisu mapowego, zumi.pl gromadzi również informacje teleadresowe i biznesowe o firmach.
28 4 Results – jedna z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce, specjalizującą się we wdrażaniu zmian na poziomie zarządzania operacyjnego. Dzięki unikalnemu połączeniu “twardych” i “miękkich” umiejętności wdrożeniowych, bogatej narzędziowni opartej o najlepsze praktyki.