kariera

Agencja Praktycy.com aktualnie poszukuje osób do biura we Wrocławiu, na następujące stanowiska:

PR Account Executive – specjalista ds. PR

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa powierzonych klientów
  • prowadzenie relacji mediowych z mediami ogólnopolskimi i branżowymi (prasa, internet, TV, radio) dla klientów agencji
  • przygotowywanie materiałów prasowych: komunikatów, artykułów, raportów, etc.
  • działania w mediach społecznościowych dla klientów
  • monitorowanie rezultatów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: public relations, dziennikarstwo, filologia polska)
  • minimum roczne doświadczenie w dziedzinie public relations, w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w agencji PR
  • doświadczenie w obsłudze firm z branży nowoczesnych technologii, IT (doświadczenie we współpracy z klientami z branży lifestyle, finanse, podatki będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość rynku mediów oraz doskonałe relacje z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i branżowych
  • doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi PR, e-PR i e-marketingu
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność i tzw. lekkie pióro
  • b. dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe (umowa o pracę) plus premia
  • możliwość awansu zawodowego
  • pracę przy wielu ciekawych projektach i brandach

Praktykanci/ stażyści

Jeżeli pasjonuje Cię Public Relations lub/i marketing, jesteś sumienny/a i odpowiedzialny/a, chcesz się rozwijać zawodowo oraz znasz język angielski prześlij do nas swoje CV.

Jak aplikować?
Jeśli chcesz się ubiegać o wybrane stanowisko wyślij CV ze zdjęciem wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz listem motywacyjnym na adres: rekrutacja(at)Praktycy.com.

W temacie maila wpisz, do którego biura aplikujesz: Wrocław lub Warszawa oraz stanowisko.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.