Digital Marketing Heroes – zobacz fotorelację

Druga edycja największej w Europie Centralnej i Wschodniej e-marketingowej konferencji już za nami. W warszawskim klubie, 122 metry nad stolicą, spotkali się marketerzy z czołowych firm, aby porozmawiać o dynamicznie zmieniającej się branży e-marketingu oraz e-reklamy, m.in. o lojalności klientów przy wykorzystaniu personalizacji, Programmatic Direct, reklamie natywnej czy multichannel. Wśród prelegentów byli czołowi przedstawiciele takich marek jak Google, LiveRail (Facebook), Allegro, Żywiec, Brand24 czy Sociomantic Labs.

Kolejna edycja DMH 2015 miała w tym roku wyjątkową oprawę – spotkanie e-marketingowych superbohaterów z całej Europy odbyło się w nowo otwartym klubie The View, na dachu Spektrum Tower w Warszawie. Miejsce, będące dziełem twórców dwóch kultowych rooftop’ów na Manhattanie, zdaniem prowadzącego konferencję Karola Paciorka, stanowiło idealną lokalizację na spotkanie superbohaterów – z klubu roztaczał się niesamowity widok na panoramę stolicy. Zobacz fotorelację.

digital-heroes-1 digital-heroes-2 digital-heroes-3 digital-heroes-4 digital-heroes-5 digital-heroes-6 digital-heroes-7 digital-heroes-8 digital-heroes-9 digital-heroes-10 digital-heroes-11Obejrzyj film podsumowujący to wydarzenie – edycja 2015

Zobacz również wideo z pierwszej edycji Digital Marketing Heroes 2014, którą także organizowaliśmy