NAWET W WAKACJE NIE CHCEMY REZYGNOWAĆ Z OGLĄDANIA TV

Urlop to idealny czas na wypoczynek na łonie natury. Jednak  spędzanie czasu na świeżym powietrzu, często z dala od dużych skupisk ludzkich nie oznacza, że trzeba rezygnować z oglądania ulubionych stacji TV na żywo, programów, audycji czy filmów. Także, nasze pociechy mogą cieszyć się wartościową i bezpieczną rozrywką na urlopie. Jak zrobić to w prosty i tani sposób?

Wakacje to dobry moment do tego, aby oderwać się od codzienności i aktywnie wypocząć na łonie natury. Jednak w trakcie urlopu nie musimy ograniczyć lub całkowicie eliminować tego typu rozrywki. Zwłaszcza, że w trakcie pandemii spędzamy więcej czasu przed ekranami i trochę się już przyzwyczailiśmy do tego typu aktywności. Z badań wynika, że poświęcamy średnio 6 godzin dziennie przez ekranami. Tym bardziej, że dla wielu z nas, wieczorne oglądanie najnowszych propozycji filmowych czy seriali, to rozrywka która zbliża do siebie członków rodzin. Z badań wynika, że większość z nas lubią oglądać TV w towarzystwie partnera, partnerski (84%) oraz dzieci (75%).

Nawet w wakacje nie chcemy rezygnować z oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Nie wyobrażamy sobie porannej filiżanki herbaty czy kawy bez oglądnięcia choćby kilkunastu minut telewizji śniadaniowej, wieczoru bez dobrego filmu czy emocjonującego serialu. Najnowsze badania GONET.TV pokazują, że 68% Polaków nie chce rezygnować z oglądania ulubionych seriali, programów TV czy filmów w trakcie wyjazdów wakacyjnych.

Warto jednak zadbać o to, aby czas spędzony przez ekranami był czasem wartościowym, zarówno dla nas dorosłych, jak i naszych dzieci, tzn. aby propozycji które oglądamy były wyselekcjonowane, tak aby faktycznie wypocząć podczas wakacji bez wielogodzinnego ślęczenia przed ekranami. Dlatego, warto wybrać dostawcę dobrych jakościowo treści, która nie tylko zapewnia wolnej od przemocy rozrywki, ale także uczy, bawi i rozwija.

Treści, programy, akcesoria techniczne

Przy wyborze dostawcy treści telewizyjnych rodzice kierują się najczęściej ilością dostępnych kanałów dla dzieci i młodzieży oraz filmowych. Ważne, aby treści dla najmłodszych były tworzone i kontrolowane przez specjalistów. Niektórzy dostawcy usług TV mają takie programy w swoich ofertach. Dodatkowym elementem wyboru jest też cena oraz wymagania techniczne, w tym wymagania sieci internetowej czy konieczność dokupienia dodatkowych urządzeń, takich jak anteny czy dekodery.

Dla mam i pociech

W ofercie platformy Gonet.tv umożliwiającej oglądanie TV na żywo przez internet oraz wideo na żądanie na dowolnym urządzeniu, tj. smartfonie, tablecie, komputerze czy telewizorze bez konieczności instalacji satelity, anteny czy kabla dostępnych jest 119 kanałów TV na żywo. Dodatkowo, w ofercie Gonet dostępnych jest 1263 filmów, seriali, dokumentów i programów na żądanie dostępnych w bibliotece wideo, a także 25 632 stacji radiowych (ponad 600 w języku polskim).

Wśród 82 polskojęzycznych stacji, 52 kanały są w jakości HD, na uwagę zasługuje atrakcyjna oferta zarówno dla mam, jak i ich pociech. Dla milusińskich w ofercie jest 8 kanałów, w tym 2×2 – stacja zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych dzieci, Duck TV i Duck TV plus – programy dla najmłodszych widzów, współtworzone z psychologiem dziecięcym. 4fun kids to z kolei stacja muzyczna, która nie tylko bawi, ale także uczy. Oferuje bowiem programy do nauki, w tym języków obcych. Top Kids i Top Kids Junior to przede wszystkim starsze, dobre kreskówki, co ważne bez przemocy, oferowane w cyfrowo odrestaurowanych wersjach. Na uwagę zasługuje także kanał do nauki języka angielskiego – English Club. Są tam prezentowane programy, zarówno dla dzieci, jak i nastolatków, którzy mogą doskonalić swoje umiejętności językowe. Dodatkowo, w ramach Gonet.tv mamy mają możliwość utworzenia konta dla dziecka, w ramach którego mogą zablokować stacje, których nie chcą, aby pociechy oglądały same. Istniej także opcja wprowadzenia ograniczenia wiekowego dla wszystkich dostępnych kanałów, np. tylko programy do 7, 12 lub 16 roku życia.

Z kolei dla mam, Gonet oferuje m.in. stacje tematyczne, takie jak: Home TV czy Red Carpert, kanały filmowe, m.in.: Filmbox Premium HD, Filmbox Family HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Action HD, Kino TV HD, Kino Polska HD, FilMax, Stopklatka,  Eurochannel, Novela TV, muzyczne, np. 4Fun Dance, Nuta TV, Stars TV, Music Box, Power TV, a także Jazz czy Retro Music. Warto także podkreślić, że platforma stale wzbogaca swoją ofertę o kolejne stacje, przy niezmiennych cenach.

Warto podkreślić, że aktualnie koszt pełnego pakietu to tylko 1 zł za pierwszy miesiąc, co daje możliwość paniom praktycznie bezpłatnego przetestowania pełnej oferty GONET. Przy zasubskrybowaniu usługi GONET.TV nie podpisuje się umowy, co oznacza, że można z niej zrezygnować w dowolnym momencie.  Więcej na https://www.gonet.tv/pl/

Pełna treść komunikatu w pliku .docx jest do pobrania – kliknij tutaj

***

O GONET.TV

Platforma umożliwia nowoczesne oglądanie telewizji online za pomocą internetu i oferuje następujące korzyści: najniższą cenę na rynku, nagrywanie i oglądanie programów do 30 dni wstecz, pauzę i przewijanie podczas transmisji, 100 stacji w tym kanały premium w cenie podstawowej oraz łotwą obsługę. A także sekcja “To najlepsze z TV” z ponad 1000 najlepszych filmów, seriali, dokumentów i programów dla dzieci. GONET.TV działa na telewizorze, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze.